Benefity v každé receptuře

V čem tkví hlavní výhody všech receptur Taste of the Wild? Jsou bezobilné, první ingredience je vždy pravé maso, každé balení obsahuje garantovanou dávku živých probiotik, spoustu vitaminů, antioxidantů a zdravých tuků. Pokud se chcete dozvědět více, čtěte dále!

Bezobilné

Všechny receptury Taste of the Wild pro psy a kočky poskytují kompletní výživu bez použití zrn pro optimální zdraví a vitalitu.

Ingredience #1 je vždy z pravého masa nebo ryby

Ve všech recepturách se používají pouze unikátní a vysoce stravitelné živočišné bílkoviny. Ty zahrnují např. zvěřinu, lososa, jehněčí, divočáka, pečenou drůbež nebo bizona. Bílkoviny z těchto druhů skutečného masa pomáhají podporovat svaly, fungování orgánů, imunitní systém, zdravou kůži a zářivou srst.

Ikona citace
„Výsledkem je jídlo pro psy a kočky, které pomáhá udržet pevné zdraví a které chutná divoce – přesně jak vyžadují instinkty vašeho mazlíčka.“

Zelenina, luštěniny a ovoce

Skutečné plodiny, jako jsou batáty, hrášek, rajčata, borůvky, maliny a další, poskytují vitaminy, minerály, silné antioxidanty a vlákninu. Pomáhají tak podporovat pevné zdraví a celkovou pohodu mazlíčka. A k tomu skvěle chutnají!

Antioxidanty

Kromě antioxidantů poskytnutých zeleninou, luštěninami a ovocem je v krmivech Taste of the Wild pro kočky a psy i garantované množství zinku, selenu a vitaminu E. Ty také pomáhají podpořit imunitní systém vašeho mazlíčka.

Specifická probiotika

Přibližně 70 % imunitního systému zvířete sídlí v gastrointestinálním traktu. Jinak řečeno, zdravý trávicí systém je naprosto nezbytný, aby si váš mazlíček celkově udržel pevné zdraví. Stejně jako je to u páníčků, probiotika drží „špatné“ bakterie na uzdě a pomáhají vašemu psovi nebo kočce efektivněji štěpit živiny.

Ikona citace
„Každý kilogram granulí Taste of the Wild nabízí 176 milionů živých, aktivních probiotických kultur, které pomáhají podporovat zdravé zažívání a udržet si zdravý životní styl.“

Probiotika K9 Strain® v krmivech pro psy a Viables® v granulích pro kočky, které byly vyvinuty speciálně pro receptury Taste of the Wild, představují ty „dobré“ bakterie. Jsou zpracovávány na základě přísných kvalitativních a bezpečnostních standardů, aby byla zajištěna jejich absolutní čistota.

Probiotika se do jiných krmiv přidávají běžně, nicméně často obsahují směs různých blahodárných bakterií, u kterých není zaručeno, že dokážou přežít v trávicím traktu psů. Právě proto Taste of the Wild pro svá krmiva vyvinul vlastní specifické probiotické kmeny K9 Strain® a Viables®. Ty mají základ v bakteriích, které se běžně vyskytují v psím, potažmo kočičím, trávicím traktu, a je prokázáno, že jsou schopny tam přežívat.

Ikona citace
„Pro ještě větší jistotu přežití probiotik v trávicím traktu psa nebo kočky se tyto blahodárné bakterie do krmiv přidávají až po procesu vaření, které by jich jinak většinu zabilo.“

Protože standardy výroby krmiv Taste of the Wild jsou stejně přísné jako ty, které se aplikují při výrobě potravin pro člověka, je garantováno, že oba druhy probiotik – K9 Strain® a Viables® – neobsahují naprosto žádné škodlivé patogeny nebo jiné kontaminanty.

Směs omega mastných kyselin 

Omega-3 a-6 mastné kyseliny společně pomáhají zajistit psovi nebo kočce zdravou kůži a lesklý kožich. Také celkově podporují dobré zdraví.

Sušený kořen čekanky

Tento zdroj prebiotické vlákniny poskytuje stravu pro prospěšné probiotické bakterie v trávicím traktu.

DHA

Do receptur určených jak pro všechny věkové kategorie, tak těch pro štěňata, se přidává lososový olej, vynikající zdroj DHA. Je to omega-3 mastná kyselina, která podporuje zdravý vývoj mozku a zrak u štěňat. Je tedy klíčová nejen pro štěňata samotná, ale i pro březí a kojící feny.


Pro více informací můžete pokračovat na další stránky:


Chcete se zeptat ještě na něco jiného? Dejte vědět!


Nebo svému mazlíčkovi rovnou udělejte radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
O značce Taste of the Wild
Zjistěte více o této oblíbené americké značce.
Jak se starat o vaši šelmu?
Přečtěte si tipy ohledně výživy a životního stylu na našem blogu.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.